spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

2-generačný rodinný dom s bazénom + priestor na podnikanie, pozemok 565 m2, Modra-Kráľová, Národná ulica

Ulica: Národná
Obec: Modra
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
273 000 €

Popis nehnuteľnosti

HT reality ponúka na predaj rodinný dom (dvojgeneračný) s 2 bytovými jednotkami, s bazénom a priestorom na podnikanie (do nedávnej doby využívaný ako autoservis) na pozemku o výmere 565 m2.

RD sa nachádza v Modre, časť Kráľová, na Národnej ulici. 

Rodinný dom je podpivničený objekt, čiastočne s jedným a čiastočne s 2 nadzemnými podlažiami.

Vstup do prvého rodinného domu (s 2NP) je cez schodisko. Odtiaľ je prístupná kuchyňa, WC so sprchovým kútom a obývačka s krbom. Po schodisku sa dostanete na 2 NP, kde sa nachádzajú 3 izby (1 s balkónom) a kúpeľňa. RD bol postavený v roku 1980, čiastočná rekonštrukcia bola v dome vykonaná v období 2010-2016.

Vstup do 2. bytovej jednotky (s 1NP) je samostatný z vnútorného dvora. 2. bytová jednotka pozostáva zo vstupnej chody, samostatného WC, kúpeľne, izby a kuchyne prepojenej s obývačkou. Je to prístavba z roku 2000, rekonštruovaná v roku 2016.

Celý RD je podpivničený, s dosahom denného svetla. Priestory suterénu sú suché. Časť priestorov slúžilo ako zázemie pre autoservis (kancelária, menšia kúpeľňa). Zvyšná časť slúži ako kotolňa (zásobník na TUV, pec na tuhé palivo, plynový kotol) +  skladisko pevného paliva.

RD je postavený z tehál hrúbky 40-45 cm, vnútorné nosné priečky sú 30 cm hrubé, nenosné 15 cm. Strecha je plochá s lepenkovou krytinou (IPA). Vonkajšie povrchové úpravu sú z brizolitu.

RD je napojený na vodu, elektrinu, plyn a žumpu (kanalizačná prípojka je na hranici pozemku pred domom). Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a kotlom na tuhé palivo z roku 2017 pomocou radiátorov. V obývacej izbe je krb s výmenníkom napojeným na ústredné kúrenie a taktiež aj prieduchmi do chodby a izby na poschodí. Ohrev TUV je cez elektrický a kombinovaný zásobník umiestnený v suteréne.

Za rodinným domom  sa nachádza dielňa (cca 80m2), ktorá bola využívaná ako autoservis. V zadnej časti pozemku sa nachádza bazén čiastočne zapustený do zeme (7,5 x 3,5 m) a priestor pre rodinné posedenie.

Táto nehnuteľnosť ponúka široké možnosti využitia, či už na bývanie, alebo na podnikanie.  Ak Vás ponuka zaujala a máte dodatočné otázky, alebo záujem o obhliadku, neváhajte ma kontaktovať na 0908 722 222, alebo na zemanova@htreality.sk. Ďakujem

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
565 m2
Úžitková plocha:
200 m2
Plocha pozemku:
565 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti